Omluvte nefunkční stránky
Pokračujte kliknutím

Úvodní strana

Eshop -> SHELL TELLUS - Hydraulické -> TELLUS - HLP-D -> SHELL TELLUS S2 MA 32 209L

  • Název: SHELL TELLUS S2 MA 32 209L
  • Cena bez DPH za Litr: 77,00 Kč
  • Cena s DPH za Litr: 93,17 Kč
  • Balení:
  • Záruka:
  • Skladem: Ne
  • Obj. číslo: SH-550027119
  • Výrobce: Shell
  • Množství: Litr
  • POZOR! Ceny produktů nejsou vždy za Ks. Při balení 20L je nutno objednat celých 20L atd.

Další údaje

Shell Tellus S2 MA
 
Predchozí název: Tellus DO
 
ISO VG 32
 
Charakteristika:
 
Shell Tellus S2 MA jsou vysoce kvalitní hydraulické kapaliny založené na bázi vysoce rafinovaných minerálních základových oleju doplnených souborem prísad bez obsahu zinku. Mají dobrou viskozitneteplotní závislost a vynikající mechanickou a oxidacní stabilitu. Vyznacují se výbornými ochrannými schopnostmi proti opotrebení a poskytují spolehlivou ochranu proti rzi a korozi. az-auto. Splnují nebo prekracují požadavky stanovené normou DIN 51 524 díl 2 pro hydraulické oleje HLP-D.
Oleje rady Shell Tellus S2 MA obsahují ve své formulaci speciální detergentní (cistící) prísady, které zabranují zalepování a potlacují tvorbu úsad v hydraulickém okruhu. Úcinne pusobí i v prípade, kdy dojde k pruniku syntetických chladících emulzí do olejové náplne. Navíc, polární prísady zlepšují trecí charakteristiku oleje, který tak zajištuje hladší, mnohem presnejší a méne hlucný chod strojního zarízení.
 
Upozornení: Informace týkající se manipulace, skladování, bezpecnosti a ochrany zdraví pri práci jsou uvedeny v bezpecnostním listu produktu.
 
Shell Tellus S2 MA zarucují:
 
- vysokou cistotu systému
- výbornou protikorozní ochranu a ochranu proti opotrebení
- vysokou oxidacní a termickou stabilitu
- rychlé uvolnení vzduchu bez zvýšeného penení
- bez zinkovou technologii protioderových prísad – nižší dopad na životní prostredí
- dobré mazací schopnosti pri všech podmínkách
 
Použití:
 
Oleje rady Shell Tellus S2 MA jsou doporuceny pro všechna hydraulická cerpadla a agregáty, pro než jsou požadovány oleje trídy HL nebo HLP a dále tam, kde jsou uprednostnovány oleje s obsahem polárních prísad. Jsou vhodné pro všechny hydraulické kontrolní a ovládací prvky, elektronicky rízené hydraulické systémy, vcetne tech, které pracují s minimálními tolerancemi a malými prenášenými silami. Zejména vhodné jsou pro všechny hydraulické jednotky, u kterých existuje zvýšené riziko tvorby úsad. Oleje Shell Tellus S2 MA lze také použít pro ruzné typy prevodu (napr. celní a kuželové pohony kol, plynulé prevody, radící prevody a prevody s elektro-lamelovými spojkami), pro cetná vedení a kluzné plochy u kterých bežné HL nebo HLP oleje nezabrání trhavému pohybu, ale kde není treba používat speciální maziva pro kluzná vedení. Lze je použít i pro mazání pneumatických nástroju. Oleje Shell Tellus S2 MA jsou rovnež doporucovány pro vreteníky a hydraulické kontrolní prvky v automatických soustruzích (pri použití syntetických nebo cástecne syntetických vodou reditelných obrábecích kapalin).

Galerie

K produktu se nevztahuje žádný obrázek!


Kategorie

Vyhledávání

Katalogy on-Line

obrázek

obrázek


elive.cz Úvodní strana | Kontakty | Mapa webu | Ochrana osobních údajů
©2024 AZ Auto.cz, všechna práva vyhrazena.